1043 ONICE VIOLA
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 1043 |
| Color | PURPLE |
| Bundle | 3 |
| Type | ONYX |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 7 |
| Length | 287cm / 113inch |
| Height | 186cm / 73inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 2000kg |
| Block | 1043 |
| Color | PURPLE |
| Bundle | 5 |
| Type | ONYX |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 4 |
| Length | 287cm / 113inch |
| Height | 186cm / 73inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 1170kg |